wz

[ Späť | Obnoviť | Dopredu ]

 Denně děkuji Bohu že se probouzím ráno ještě v přijatelném zdraví, a že mohu ještě být užitečný.

Poděkování za blahopřání
Moji milí přátelé.
Těmito řádky, kterými bych rád Vám vyjádřil poděkování za Vaši gratulaci nebo všeobecně za blahopřání, které jsem od Vás dostal.Ta Vaše vzpomínka a přání všeho dobrého a potřebného k dalšímu životu, mě od Vás potěšila. To Vaše milé přání se vztahovalo k mému dožití osmdesáti let.
Nikdy jsem si nemyslel, že se tohoto výročí – tedy těchto let dožiju, ale Dárce života mě je dopřál, a tak se stalo. Pokud jsem někdy v mládí zavzpomínal na budoucí mé stáří, vždy jsem věk 60 či sedmdesáti let viděl velmi ještě daleko, a dojde - li t tomu - tak jedině tak, jak jsme si vždy starého dědečka představovali se vším všudy.
Často v duchu děkuji za ten dar života, který mě dovedl až do těchto let, ale navíc že je mě dopřáváno ještě pokračovat v některých mojich aktivitách. K tělu se hlásí také různé příznaky tohoto věku, ale protože ještě nejsem u konce s těmi započatými pracemi a plány, a rád bych vše dokončil, a snad potom bych si vzal hulčičku, sedl si jak na sluníčku a pozoroval jak opadávává listí, tak jak to vždy vykresloval sám malíř Josef Lada.
Pokud mě ještě slouži moje pamět, tak se vracím a budu vracet do svého předškolního mládí, kdy se mě myšlenka na velmi vzdálená léta v nedohlednu, která tak rychle utekla jako když kolem Vás projede vlak Pendolíno. A tak se mě dnes jeví jak ten aktivní věk uběhnul. Mám na mysli první den ve školních lavicích před 74lety, v lavicích dobroučské základní školy, živá vzpomínka na učební dobu prožitou mezi 150 spoluučni, nezapomenutelné chvíle na přísnou dvouletou vojenskou službu, potom vstup do praktického života a také na chvíle zamilovanosti a následnou svatbou a budování svého hnízdečka v Horní Dobrouči, a současně i rozvětvování se mojí rodiny.
Těch 40 let práce pro společnost i pro rodinu uběhlo neskutečně rychle a už tu byl nástup do důchodu, který pociťuji, jako by to bylo včera, a ono prý tomu je dvacet let - neuvěřitelné. A já ve svém pomyslném zápisníku, kam jsem si znamenal, co bych měl nebo musím ještě udělat, je mnoho kolonek nedokončených Škála aktivit, které bych chtěl uskutečnit je ještě široká a čas tak rychle utíká. Snad ještě něco stihnu.
Ještě jednou Vám děkuji za Vaše milé přání a dary. Protože Jste nemohli být přítomni při malém pohoštění které se konalo na několik etap a na různých místech, tak Vám chci alespoň částečně několika obrázky přiblížit některé momenty na různých místech a v různou dobu. Od 5. do 8. června.


Ranní Sedmička (CB vysílání) stále funguje a to každé pondělí, středu a v sobotu ráno od sedmé do osmé hodiny. Bohouš z České Rybné už má 86 roků a tak se vzdal moderování při vysílání, a tak jsem to převzal já sám. Je nás už málo, a v sobotu nás na Ranní sedmičce bylo 10. Snažíme se přinášet do vysílání duchovní úvahy, čtení evangelií a podobná témata.

Zdraví Vás Jan z Dobrouče s manželkou 15 června 2010.

 

Webove stránky naší přítelkyně Cezmín
ODKAZY

Cezmín:
http://cezmin.wz.cz
Vianoce:
http://vianocesk.szm.com
Svadba: http://svadbask.unas.cz
Cezmín: http://cezmin.czweb.org
Bylinky: http://bylinky.czweb.org
Čas Vianoc: http://vianocesk.wz.cz
Mikinka: http://mikinka.czweb.org
Cintorín:
http://cemetery.zaridi.to
Jánska noc: http://cbjanskanoc.ic.cz
Pani Príroda: http://eufrosyne.wz.cz
Veľká noc:
http://velkanoc.czweb.org
Svet bábik: http://svetbabik.czweb.org
Gloria Polo: http://gloriapolo.czweb.org
Veľkonočné sviatky:
http://velkanoc.czweb.org
Michal Krpelan:
http://michalkrpelan.wz.cz
Milujem pani P... :
http://milujempanip.wz.cz
Aishwarya Ray z Indie:
http://aishwarya.wz.cz
Horné Chlebany :
http://hornechlebany.unas.cz
CBRSK H.Chlebany: http://cbrsk-chlebany.euweb.cz
Múdra ako rádio:
http://www.mudraakoradio.euweb.cz
CB Fan rádioklub Slovakia - CBRSK:
http://cbrsk.euweb.cz
[ Späť | Obnoviť | Dopredu ]

[ Späť | Obnoviť | Dopredu ]

Design by Cezmín Horné Chlebany Slovakia WEB: http://cezmin.czweb.org